Черкаські велосипедисти порадували «золотими» стартами

24 жовтня 2019, 10:32

Харків приймав найсильніших велосипедистів України. Чотири дні 110 спортсменів змагались за нагороди у трьох змаганнях, - повідомляє "Черкаський спорт".

17-18 жовтня проходив ІІІ етап Кубку України в індивідуальній груповій гонці в якій Віталій Новаковський був другим, а Костянтин Рибарук виграв гонку.

А 19 жовтня проходив відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (крос) в індивідуальній гонці на час. В цих змаганнях черкаські спортсмени знову на висоті. Цього разу Новаковський став переможцем серед чоловіків, а Рибарук отримав бронзову нагороду.

Завершальними були змагання в естафетах, які проходили 20 жовтня. Чоловіча команда в складі: Новаковський Віталій, Підкуйко Андрій, Царан Ростислав та Рибарук Костянтин були недосяжними та вибороли золоті нагороди. Романов Андрій та Стіна Максим серед юніорів фінішували другими.

Всі спортсмени займаються в КДЮСШ №2 ЧМР.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram