Черкаські синоптики розповіли, яка буде погода найближчим часом

19 липня 2019, 17:33

Черкаські синоптики розповіли, яка буде погода найближчим часом

Поточний тиждень відзначився на Черкащині прохолодною, вітряною погодою та локальними грозовими дощами. Дощі, які спостерігалися на території області пройшли вкрай нерівномірно та їхня кількість була недостатньою для поповнення запасів вологи.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук" повідомив начальник Черкаського обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

Суттєві дощі були зафіксовані лише метеостанціями Умань та Чигирин, що дозволило знизити клас пожежної небезпеки. А нарешті території вона за лишилася на рівні надзвичайного 5 класу. Переважання вітрів північного напрямку зумовило досить низькі температури як вночі (8-12º) так і в день (22-25º).

Але напередодні вихідних синоптична ситуація нарешті змінилася. До керування погодою приступив західний антициклон.

За прогнозом, у вихідні на території Черкащини переважатимуть південно-західні повітряні течії, які постачатимуть сухе та більш тепле повітря. Погода буде спокійною та лагідною, по-липневому теплою. Нічні температури будуть в межах +12..+17º, а денні -  +24..+29º. Підвищений атмосферний тиск заважатиме зміцненню окремих хмарок, тому дощі малоймовірні.

Така комфортно погода також дозволить добре провести вихідні дні: як відпочити так і зробити невідкладні справи. Проте не слід забувати про правила поводження з вогнем на природі та поведінки на воді.

Сподіватися на повернення дощів та прохолоди можна вже на початку нового тижня.

Читайте також: Купатися на черкаських пляжах тимчасово заборонено.

Коментарі

Вгору