Черкаські патрульні прозвітували за 9 місяців роботи

17 жовтня 2018, 15:02

Фото: Про все

Понад 800 розкритих злочинів, близько 17,5 тисяч виявлених правопорушників та 851 п'яний за кермом. Черкаські патрульні розповіли про свої здобутки та результати за 9 місяців роботи.

Як розповів на заході начальник управління патрульної поліції в Черкаській області Олександр Кокоба, черкаськими патрульними по лінії 102 було опрацьовано 63 200 звернень громадян.

- Середній час прибуття патрульних на виклик становить близько семи хвилин. У середньому по виклику патрульні працюють близько 54 хвилин, - повідомив головний патрульний області.

Крім того, Олександр Кокоба повідомив, що порівняно з минулим роком на черкаських правопорушників було складено на 17,4% більше адміністративних протоколів. Згідно зі складеними постановами, з правопорушників було стягнуто штрафів на суму близько 3,7 млн гривень.

Зі слів пана Олександра, за 9 місяців цього року на території Черкаської області зареєстровано 2 661 ДТП (з них 988 ДТП по Черкасах), що на 9% менше, ніж в минулому році.

- Відсоток ДТП зменшується внаслідок збільшення адміністративного тиску на правопорушників. Водії-порушники після складення на них постанов вже не надто сильно хочуть й надалі порушувати пдр.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору