Черкаські науковці проведуть експерименти

21 грудня 2019, 18:40

В Навчально-науковому інституті інформаційних та освітніх технологій ЧНУ створили лабораторію приладів експериментальної фізики. Тут будуть проводити експериментальні випробування, - повідомили в ЧНУ.

Ініціатором її створення та керівником проєкту став старший лаборант кафедри фізики Яків Тарнавський. До створення лабораторії долучилися викладачі та студенти кафедри. Тут діятимуть десятки приладів, що підтверджують наочно фізичні явища та закономірності.

- Я радий, що в цьому інституті працюють щирі, захоплені своєю справою люди, зокрема такі як Андрій Гусак та Яків Тарнавський, що зробили найбільший внесок у цю виставку. Споглядаючи прилади, згадую Центр науки «Коперник» у Варшаві: наші прилади за якістю не гірші від польських. Але більшої вартості приладам нашого інституту додає душа, яку вклали в цю справу фізики Черкаського національного. Дякую Якову Йосиповичу, який хоч і намагався побудувати своє життя й кар’єру за кордоном, зрештою залишився в рідній країні та в ЧНУ, — зазначив, відкриваючи лабораторію, перший проректор ЧНУ Василь Мойсієнко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору