Черкаські комунальники ліквідували близько 100 стихійних сміттєзвалищ за останній тиждень

21 квітня 2019, 09:29

Про це розповів заступник директора департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Ркслан Батир. За його словами, нині в місті триває активна робота з приведення до належного санітарного стану усі мікрорайони Черкас, зелені зони та автошляхи. Лише за останній тиждень було розчищено близько 15 кілометрів прибордюрної частини. Зокрема, по вул. 30-річчя Перемоги, вул. Козацькій, вул, Дахнівській, вул. Менделєєва і проспекту Хіміків ліквідовано близько 100 несанкціонованих сміттєзвалищ у різних мікрорайонах міста.

До  розчистки міста від сміття залучені усі наявні людські та технічні ресурси комунальних служб, які працюють не лише у будні, але й у вихідні дні, зважаючи на обсяги захаращеності міських  територій.  І відповідна робота триватиме й надалі.
– Особливо активізувалось накопичення сміття після зими, коли люди з початком весняного періоду почали прибирати свої оселі від непотребу, території довкола приватних домоволодінь тощо і  викидати все це деінде.  Як правило – обабіч доріг, у лісосмугах, на прибудинкових територіях, нерідко навіть поблизу стаціонарних контейнерних майданчиків. А дехто – взагалі не надто «напружується», виставляючи старі меблі та інші предмети побуту просто біля під’їздів багатоповерхівок. Думаю, у цьому напрямку має відповідним чином спрацьовувати управління інспектування, притягуючи таких порушників до адміністративної відповідальності з накладенням штрафів.  Всі ми прагнемо жити в європейських умовах, проте варто пам’ятати, що їх створення –  це спільна праця, – наголошує Руслан Анатолійович.
Руслан Батир нагадав, що нині в Черкасах  триває двомісячник з благоустрою, який традиційно охоплює всі регіони України.
– Запрошую усіх жителів нашого міста долучитись до такої ініціативи, аби до Великодніх свят спільними зусиллями  навести лад у нашому спільному домі – Черкасах. Бо порядок, комфорт, зручність, затишок починається насамперед з охайного, турботливого та відповідального ставлення кожного з нас до того середовища, яке нас оточує.  Ми є прикладом для наших дітей і наступних поколінь. І саме своїм діями сьогодні ми формуємо власне  майбутнє і  майбутнє нашого міста завтра, – наголошує чиновник.
За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

 

Володимир сказав:

Так прибрали, тільки не кругом. Є місця, що з весни там ніхто і не вивозив. Жалко не можливо тут показати фото.

Вгору