“Вибори-2019”: на Черкащині розпочався другий тур виборів президента України

21 квітня 2019, 10:55

Сьогодні проходить повторне голосування на виборах Президента України. Взяти участь у виборах, за даними Центральної виборчої комісії, можуть 30 311 505 громадян.На Черкащині правопорядок на виборчих дільницях в день голосування забезпечують 2 106 працівників поліції та військовослужбовців Нацгвардії, інформує ОПОРА.

Голосування відбувається у 199 виборчих округах на території України (окрім тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя) та єдиному закордонному виборчому окрузі. Кількість виборчих дільниць – 29 982.

Процедурою тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси до другого туру скористались 325 604 виборці, що майже на 10 тисяч більше, ніж перед першим туром.

У поліції інформують, що загалом з початку року зафіксовано 228 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства, до ЄРДР внесені відомості щодо 24 фактів, складено 23 адміністративні протоколи.

Нагадаємо, черкаська поліція відкрила чотири кримінальні провадження за правопорушеннями в день голосування 31 березня.

Під час голосування в першому турі правопорядок забезпечували 2060 поліцейських та нацгвардійців.

Читайте також: “Дебати відбулися. Якщо не між кандидатами, то між їхніми прихильниками”, – Юлія Фомічова та Вибори 2019: ЦВК розпочала підрахунок голосів та опублікувала перші результати.

 

Коментарі

Вгору