Черкаські дорожники готуються до зими, “прибираючи” уявний сніг?

18 жовтня 2018, 19:40

Черкаські дорожники готуються до зими, "прибираючи" уявний сніг

У середу, 17 жовтня, у Черкаській області були проведені тренування щодо спроможності дорожньо-експлуатаційних організацій вживати заходи оперативного реагування у період екстремальних погодних умов та перевірка готовності техніки і персоналу районних філій ДП «Черкаський облавтодор» до роботи у надзвичайних погодних умовах.

Черкаські дорожники готуються до зими, "прибираючи" уявний сніг

Під час тренувань було перевірено оперативність реагування та роботи дорожньо-експлуатаційних організацій із забезпечення безперешкодного проїзду автомобільними дорогами області, аби не допустити аварійно-небезпечних ситуацій на дорогах за складних погодних умов.

Черкаські дорожники готуються до зими, "прибираючи" уявний сніг

Навчання проводилися відповідно до технологічних схем снігоочищення та боротьби із ожеледицею на автодорозі державного значення М-05 Київ-Одеса та Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань.

Дорожні машини та працівники, які були задіяні у тренуваннях з ліквідації зимової слизькості та переметів, показали повну готовність до експлуатаційного утримання в зимовий період.

За інформацією прес-служби САД у Черкаській області

Vovan сказав:

Уявляю собі почуття водіїв КДМ… Вигнали їх на дорогу для показухи і вони є (не по своїй волі) учасниками дибілізму керівництва служби автодоріг у Черкаській області. Солі на посипку доріг – немає. Заготовленого палива – немає. Працюють на старих корчах, яким по тридцять років (трохи підфарбували). Без зарплати вже три місяці. Запчастин – немає. На промбазі за борги відключене світло, газ телефон. Ці роботяги зліпили машини, щоб лише виїхати з гаража, щоб отой “баласт” чи “трутні” (служба) могли благополучно відрапортувати у Київ про готовність до зими. Ціле літо і весну дорожники сиділи без роботи і грошей, бо вище керівництво гралося у тендери та тирило в свої кармани виділені на дороги гроші. На носі зима. Дороги розбиті. Дадуть під кінець року дорожники копійки, які вже не влізли в кишені верхівки. І почнуть роботяги латати ями, які повинні зробити ще влітку, бо якщо ці копійки не використають, то на наступний рік ще і цього не дадуть. А ми, звичайні водії, їдемо по дорозі взимку і обурюємося, що придурки-дорожники кидають асфальт у сніг, болото… Не вони придурки, а ті, що ними керують (Мінтрансзв’язок, Укравтодор…) Риба гниє з голови.

Vovan сказав:

Слід читати: “Дадуть під кінець року дорожникам копійки, які вже не влізли в кишені верхівки.”

Вгору