Черкаські депутати звернулися до Зеленського з вимогою застосувати право вето

08 жовтня 2019, 10:40

Черкаські депутати звернулися до Зеленського з вимогою застосувати право вето

27 депутатів Черкаської міської ради проголосували за звернення до президента України Володимира Зеленського з вимогою накласти вето на ухвалені парламентом закони про касові апарати 1053-1 і 1073. Все тому, що запровадження нових правил для використання реєстраторів розрахункових операцій призведе до збільшення вартості різних категорій товарів, а також унеможливлення організації роботи певних категорій підприємців.

На черговому засіданні ЧМР, до депутатів звернувся їх колега Юрій Міняйло, який зачитав звернення незалежної профспілки підприємців "Солідарність".

У зверненні йшлося, що прийнятий Верховною радою України закон про обов'язковість застосування у своїй діяльності касових апаратів створить умови для знищення малого бізнесу.

Зачитавши звернення, депутат Міняйло просив підтримати підприємців та звернутися до президента Зеленського з вимогою застосувати своє право вето та направити вказаний закон на доопрацювання.

Під час обговорення депутат ЧМР Роман Діскант просив колег підтримати це звернення. На його думку, сам закон цілком дієвий та правильний, однак містить ряд суперечностей і створює передумови для тиску на малий бізнес.

В свою чергу, 27 з 29 присутніх на сесії депутатів проголосували за таке звернення.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору