На Черкаському книжковому фестивалі з письменниками можна буде покататися на велосипеді, попити віскі і поговорити про політику

08 жовтня 2019, 11:10

Цьогорічний Черкаський книжковий фестиваль, який пройде 11-13 жовтня, об'єднає 53-х видавців та більше ста авторів із усієї України.

Про це під час зустрічі з журналістами розповіла співорганізаторка фестивалю Людмила Фіть.

За її словами, мета цього заходу - показати Черкаси як місто де люблять читати і купувати книги.

Серед головних цікавинок фестивалю - звісно ж, презентація нових книг.

- Круто, що тут презентації проходять не через рік чи два, а одними з перших, - говорить Людмила Фіть. При цьому вона закликала черкащан прийти на презентацію книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса". Автора "вихопили" буквально перед від'їздом за кордон, - кажуть організатори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Черкаському книжковому фестивалі виступить гурт “Жадан і собаки”

Серед інших найбільш очікуваних гостей фестивалю - Іван Малкович, Сергій Жадан, Дара Корній, Брати Карпанови, Ірена Карпа. У плані розваг "роздинкою" фестивалю має стати інтерактивна арт-зона для мрійників, які готові ділитися своєю енергією. Місце для цієї локації обрали не дуже зручне - за сходами філармонії. Однак вона буде неймовірною, - запевняють черкащан.

- Це буде 125 лампочок, які кожен охочий зможе запалити легким дотиком руки, - говорить ще одна співорганізаторка фесту Юлія Чабаненко.

Крім того, в рамках Книгофесту буде оголошено переможців літературного конкурсу. Починаючи з 14 серпня, видавництва почали надсилати свої книги. Люди їх брали, читали і залишали відгуки. Переможців цього "голосування" буде оголошено під час відкриття фестивалю.

Також на фестивалі можна буде подивитися на письменників як на звичайних людей, попити з ними віскі, почитати їм свої вірші та навіть поговорити про політику, - кажуть організатори.

Крім того, черкащанам обіцяють цікаву етно-вечірку із Дарою Корній та поетично-музичний дуоджем, де поетів спробують показати як виконавців. А з одним із письменників у неділю навіть можна буде проїхатися містом на велосипеді. Окремо обіцяють зустрічі з черкаськими авторами, "таємну зустріч" письменників із підлітками та історичний захід.

Зазначимо, що проведення цьогорічного фестивалю стало можливим завдяки гранту від Українського культурного фонду.

Коментарі

Вгору