На Черкаському книжковому фестивалі з письменниками можна буде покататися на велосипеді, попити віскі і поговорити про політику

08 жовтня 2019, 11:10

Цьогорічний Черкаський книжковий фестиваль, який пройде 11-13 жовтня, об'єднає 53-х видавців та більше ста авторів із усієї України.

Про це під час зустрічі з журналістами розповіла співорганізаторка фестивалю Людмила Фіть.

За її словами, мета цього заходу - показати Черкаси як місто де люблять читати і купувати книги.

Серед головних цікавинок фестивалю - звісно ж, презентація нових книг.

- Круто, що тут презентації проходять не через рік чи два, а одними з перших, - говорить Людмила Фіть. При цьому вона закликала черкащан прийти на презентацію книги Вахтанга Кіпіані "Справа Василя Стуса". Автора "вихопили" буквально перед від'їздом за кордон, - кажуть організатори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Черкаському книжковому фестивалі виступить гурт “Жадан і собаки”

Серед інших найбільш очікуваних гостей фестивалю - Іван Малкович, Сергій Жадан, Дара Корній, Брати Карпанови, Ірена Карпа. У плані розваг "роздинкою" фестивалю має стати інтерактивна арт-зона для мрійників, які готові ділитися своєю енергією. Місце для цієї локації обрали не дуже зручне - за сходами філармонії. Однак вона буде неймовірною, - запевняють черкащан.

- Це буде 125 лампочок, які кожен охочий зможе запалити легким дотиком руки, - говорить ще одна співорганізаторка фесту Юлія Чабаненко.

Крім того, в рамках Книгофесту буде оголошено переможців літературного конкурсу. Починаючи з 14 серпня, видавництва почали надсилати свої книги. Люди їх брали, читали і залишали відгуки. Переможців цього "голосування" буде оголошено під час відкриття фестивалю.

Також на фестивалі можна буде подивитися на письменників як на звичайних людей, попити з ними віскі, почитати їм свої вірші та навіть поговорити про політику, - кажуть організатори.

Крім того, черкащанам обіцяють цікаву етно-вечірку із Дарою Корній та поетично-музичний дуоджем, де поетів спробують показати як виконавців. А з одним із письменників у неділю навіть можна буде проїхатися містом на велосипеді. Окремо обіцяють зустрічі з черкаськими авторами, "таємну зустріч" письменників із підлітками та історичний захід.

Зазначимо, що проведення цьогорічного фестивалю стало можливим завдяки гранту від Українського культурного фонду.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору