Черкаські депутати ухвалили рішення про зміни до обласного бюджету: куди спрямують кошти

12 червня 2020, 17:16

Депутати Черкаської обласної ради під час сесійного засідання ухвалили зміни до рішення “Про обласний бюджет Черкаської області на 2020 рік”. 

Серед основних змін, за рахунок перерозподілу призначень та розподілу вільного залишку спрямовується:

- 9,8 млн грн - на зарплату працівникам інтернатів

- 459 тис. грн - зарплату працівникам обласного терцентру

- 3 млн - на виконання програми "Безпечна Черкащина"

- 700 тисяч  для закупівлі ЗІЗів, медикаментів та паливно-мастильних матеріалів для КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" та 1,2 млн грн на придбання портативного УЗД-апарату для Черкаської обласної дитячої лікарні та інші зміни.

- Завдяки злагодженій роботі депутатів, їхній активній участі в засіданнях  постійних комісій прийнято  зміни до бюджету області. Ці зміни пов'язані із уведенням трансфертів із державного та міського бюджетів, а також  перерозподілом призначень. Кошти спрямовуються на галузь освіти, медицини, підтримки комунального майна тощо, - розповів у коментарі “Про все” голова обласної ради Анатолій Підгорний.

Зауважимо, що перед голосуванням за зміни, очільниця "бюджетної" комісії Світлана Легойда зауважила, що під час засідання комісії депутати також погодили виділення 1,5 млн грн для КП Аеропорт та 2,2 млн грн - обласній раді на матеріальну допомогу населенню. Ці кошти розподіляються між депутатами й обранці зможуть їх видавати черкащанам, реагуючи на їхні звернення.

Депутати підтримали ці зміни до бюджету.

Поділитись

Коментарі

Вгору