Черкаські активісти другий день поспіль мітингують під судом (фото)

25 червня 2020, 11:19

Другий день поспіль під черкаським Будинком правосуддя збираються представники різних політичних сил та ветеранських організацій, аби висловити протест проти затримання ветеранів російсько-української війни.

Зазначимо, конфлікт виник між ветеранами "Азову" та прихильниками партії проросійського пропагандиста Анатолія Шарія. Тепер затриманим інкримінують групове хуліганство і "напад за політичними мотивами".

У акціях, незважаючи на різноманітні політичні погляди, беруть участь представники «Демократичної Сокири», «Нацкорпусу», «Європейської Солідарності», «Свободи», УНСО, «Ветеранськоого Братерства», волонтери «Легіону Свободи» та ветеранських спілок.

- Ми збираємось тут, аби не допустити реваншу проросійських сил. Ми не хочемо повторення у Черкасах сценарію Луганська і Донецька зразка 2014-го року. Незважаючи на те, що тут присутні представники різних політичних структур, мета в нас одна - показати проросійським силам і сепаратистам, що вони наштовхнуться на жорсткий спротив проукраїнської частини спільноти, - зазначив медіа-координатор черкаської "Демократичної сокири" Олександр Рибалка.

Сьогодні, 25 червня, має відбутися судове засідання, де затриманим, ймовірно, обиратимуть міру запобіжного заходу.

*партнерський матеріал

Поділитись

Коментарі

Віктор :

А люди, стосовно яких було вчинено напад, агітували за сепаратизм? Можна посилання?

Ирина :

Ни фактов, ни доказательств на счет «пророссийского». Балаболы! Поинтересуйтесь у Рыбалки, каким ярым сторонником Ленина и Партии он был раньше.

Вгору