Черкаська футбольна команда – серед лідерів першої ліги (фото)

09 травня 2019, 20:00

Муніципальний спортивний клуб «Дніпро» u19 Черкаси у новому сезоні 2019 року перебуває у лідерах турнірної таблиці та має всі шанси продовжити боротьбу за нагороди чемпіонату.

- Якщо завтра команда виграє то буде серед 8-ми найкращих в Україні, - сказав директор КП «Центральний стадіон» Юрій Гончаров і додав, що зараз немає проблем з навчально-тренувальним збором, виїздах тощо. – Хотілося б лише автобус, щоб зручніше хлопцям було їздити на тренування.

- У команді всі хочуть працювати. Я гравцям кажу, що чемпіонати - це більше навчання. До того ж, ми хоч і аматорський клуб, але навіть деякі професійні клуби не мають такої матеріально-технічної бази, - зауважив тренер Євгеній Тарасенко.

Міський голова Черкаси Анатолій Бондаренко розповів, що найголовніше - згуртована команда .

- Погоджуюся із Тарасенком, що потрібно працювати аби вихованці дитячих спортивних шкіл були більш кваліфікованими, тоді муніципальний футбольний клуб розвиватиметься краще, - сказав мер.

Для футболістів створили хороші умови, щоб їм було зручно тренуватися, зокрема, відремонтували роздягальню.

- Уже з понеділка почнемо реконструкцію адмінбудівлі під хостел, ремонт ігрової кімнати, рекуперацію басейну тощо, якщо ще буде автобус, то буде чудово, - додав Гончаров.

Представник «Ультрасу» Роман Надточій вважає, що МСК «Дніпро» має стати символом міста Черкаси.

- Уболівальники переживають гру емоціями, пам'ятаємо вашу гру та цінуємо боротьбу за перемогу. Знаємо, що багато часу забирають тренування, але хочеться, щоб ви свій вільний час витрачали на соціально важливі моменти міста, популяризували достойну поведінку спортсменів, - сказав Роман Надточій.

Коментарі

Вгору