Через відсутність електропостачання жителі села на Черкащині збираються перекрити дорогу

22 січня 2018, 13:56

Жителі села Балаклея у Смілянському районі вже 5 добу – без електропостачання.  Кажуть: куди тільки не зверталися - реакції немає.  

Сьогодні жителі Балаклеї зійшлися на сходку села, аби вирішити, як бути далі. Голова сільради Ростислав Ситнік повідомив односельцям, що для ремонту пошкодженої  електромережі було  запрошено приватну  бригаду електриків. Однак навіть вони не в змозі будуть відновити електропостачання в усьому селі.

- Це просто знущання, - говорить жителька села Олена. – Ви хоч уявляєте, як це важко з дітьми в холодній хаті без світла. Ні помитися, ні їсти приготувати, ні  уроки вивчити.

Тож доведені до відчаю жителі села попросили голову сільради повідомити у РДА, що, якщо сьогодні до 19 години в селі не відновлять електропостачання, вони будуть змушені перекрити трасу Київ-Дніпро.

Олена сказав:

Ще завітайте до села Бузуків (20 км від Черкас), вул. Негоди. Там також люди 5 добу без світла. На вулиці живуть пенсіонери. Куди тільки не дзвонили… Сплять у одязі. В хатах до 8 градусів. А на вулиці все холодніше і холодніше. Голова сільської ради каже: нічого зробити не можемо. Обленерго каже: бригада виїхала… Та вже шостий день їде! Звідки???? З Черкас до Бузукова їхати до 30 хвилин! А вони вже 6 діб їдуть! Це ж якими дорогами треба їхати???

Олена сказав:

Поруч кар’єр, там швидко все налагодили. А пенсіонери – це хто? Це ж не люди…

Віра сказав:

Мліїв і Старосілля Городищенського району теж 5 добу без світла

Олена сказав:

44 населених пункти Черкаського р-ну без світла 5-ту добу ((( І що дасть перекриття траси? Звісно кому подобається таке неподобство ,але при чім тут траси? Водіям і так не легко зараз. Телефонуйте на Обленерго,на Міськвиконком на ТВ так більше народу будуть в курсі чим перекрити кусок траси на час…

Іван сказав:

В Золотоніському районі теж не було світла один тиждень, але сьогодні вже частково відновили.

Вгору