Через трагедію у Золотоноші скликають сесію міськради (оновлено)

11 травня 2018, 13:57

Сьогодні у Золотоноші сталася трагедія, внаслідок якої загинула одна людина, а двоє були госпіталізовані із опіками до лікарні. Міський голова Золотоноші Віталій Войцехівський у терміновому порядку скликав нараду за участі структурних підрозділів, представників силових структур та директора музичної школи, приміщення якої постраждали внаслідок пожежі.

Причиною пожежі, яка знищила приміщення лотереї та пошкодила підлогу в 2-х приміщеннях музичної школи, став підпал. Наразі ведеться розслідування, в ході якого з'ясовують, хто та з якої причини підпалив приміщення.

Водночас було встановлено, що будівля, в якій була розташована лотерейна зала, є приватною власністю, і власник надає приміщення в оренду.

Вже у понеділок, 14 травня, о 10.00 в Золотоноші  відбудеться відкрите пленарне засідання сесії міськради, на яке будуть запрошені усі власники будівель, в яких розміщено лотереї.

На сесію запрошується і громадськість, яка зможе поставити питання і міській владі, і власникам будівель, і правоохоронцям.

Коментарі

Вгору