Тариф на воду у Смілі ще буде зростати

11 травня 2018, 13:25

Нові тарифи на воду у Смілі вступили у дію із 3 травня. Але це ще не межа вартості води. У КП «ВодГео» повідомляють, що тариф ще буде зростати, але підприємство не може вплинути на його розмір, пише "Сміла.ua".

- Тариф на воду від КП «ВодГео» не залежить. Ми не приватна структура, ми не можемо ставити ціни такі, як захочеться. Ми лише діємо згідно чинного законодавства. Ми не маємо можливості нецільового використання коштів, наше підприємство контролюється податковою, фінаудитом, правоохоронними органами та іншими контролюючими органами. Тому все, що ми робимо – законно, - розповідає директор КП «ВодГео» Олександр Коваленко. - Тариф на воду дуже залежить від підвищення ціни на електроенергію. Та й заробітна плата підвищилась у півтора рази.

Наразі структура тарифу на воду така:
40%- вартість електроенергії;
40% - зарплата працівникам;
10% - податки;
10% - на матеріали, обладнання.

"Якби запропонований нами новий тариф ухвалили у жовтні минулого року, як ми і хотіли, тобі б ви з нас спитали – у вас додалося грошей, а що ви зробили? На що витратили? А так тариф щойно прийнятий. Зайвих коштів у нас немає. А проблеми залишаються", - говорить директор КП «ВодГео»

Вгору