У Золотоноші невідомий підпалив лотерейну залу, загинула людина (фото)

11 травня 2018, 09:41

Вранці у Золотоноші сталася пожежа в лотерейній залі, що поряд з магазином «Чайка». За свідченнями очевидців, загоряння почалася близько четвертої ранку. Невідома особа, одягнена в темний одяг і кепку, кинула так званий «коктейль Молотова» у вітрину. Про це повідомляє "Златокрай online".

Вмить приміщення зайнялося, як сірник. За чутками, працівники почали гасити вогонь самотужки, через що втратили дорогоцінні хвилини для власного порятунку. Коли зрозуміли, що самі не впораються, викликали рятувальників. 

- Сьогодні вранці підпалили ігровий зал. Звідти пожежа перейшла на музичну школу, згоріло 400 квадратних метрів даху, вигоріла сцена і два класи. Ігровий зал внизу вигорів повністю. Наразі є загиблий, двоє постраждалих: одна особа має 90% опіків, лежить у реанімації, інша – 40% - у травматології. Ймовірна причина – підпал. Магазини «Дарунок» і «Чайка» залиті водою, постраждав кіоск з квітами. Проводиться евакуація матеріальних цінностей. Була велика площа горіння: вогонь гасили три автомобілі служби МНС, за підвищеним номером виклику залучався аварійно-рятувальний загін спеціального призначення з Черкас – 8-тонний «КаМАЗ». Працювали з двох-трьох напрямків, досі гасимо залишки, - прокоментував ситуацію начальник ДПРЧ -8 Вадим Капля.

Сергей сказав:

Что бщнали лотеиейники как людей грабить

Макс сказав:

Какого хера было делать в 4 часа утра в “лотерейній залі”? Нормальные люди спят в такое время дома. Потому что с утра на работу. Больше будут жечь “лотерейних зал”, меньше людей туда будут ходить. Вместо того чтобы мечтать срубить бабла по быстрому, устроились бы на нормальную работу.

Alex сказав:

тому що ігрові зали працюють тцілодобово

Вгору