Через свавілля незаконного керівництва на ЗАТ “ТК “Уманьхліб” страждають акціонери та колектив підприємства

01 липня 2014, 15:25

25 червня Вищий господарський суд України своєю постановою довів законність прийняття загальними зборами ЗАТ "ТК "Уманьхліб" від 3 жовтня 2013 року рішень про припинення повноважень старого складу Спостережної ради та обрання нового складу Спостережної ради ЗАТ "ТК "Уманьхліб".

Про це повідомляє ІА "Інтерфакс-Україна".

Цим рішенням також підтверджується законність складу Спостережної ради ЗАТ "ТК "Уманьхліб", яка 7 жовтня 2013 року відсторонила Бевз Олександру Олександрівну від посади керівника підприємства, тому це рішення підлягає негайному виконанню. Рішення про припинення її повноважень приймалося і загальними зборами ЗАТ "ТК "Уманьхліб" 3 жовтня 2013 року.

Проте, всупереч цьому факту, ігноруючи рішення судів всіх інстанцій та органів управління ЗАТ "ТК "Уманьхліб", Бевз О.О. продовжує обіймати вказану посаду та не маючи жодних повноважень розпродає майно заводу, чим наносить значних збитків як самим акціонерам, так і підприємству вцілому.

Однак все це робиться приховано, щоб ані працівники, ані акціонери нічого не знали. Такими діями Бевз О.О. підводить підприємство до краху, а всі свої гріхи перекладає на інших. Про це свідчить факт незаконного продажу частини будівель та споруд структурам, а саме ТОВ "Лікапрод", підконтрольним колишньому голові та члену Вищої Ради Юстиції, а нині – судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ – Колесніченку Володимиру Миколайовичу. Але цього разу шахрайська схема не спрацювала, бо ж даний договір був оскаржений і 26 червня 2014 року Київський апеляційний господарський суд виніс рішення, яке набрало законної сили, про те що Бевз О.О. було незаконно продано майно підприємства, завдавши при цьому збитків ЗАТ "ТК "Уманьхліб" на суму більше 1 млн. грн., а тому зобов’язано ТОВ "Лікапрод" повернути все майно ЗАТ "ТК "Уманьхліб".

Станом на сьогоднішній день акціонери товариства виснажені судовими справами і чекають на складення повноважень тепернішньої в.о. керівника підприємства.

Акціонери

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору