Через події в Україні чоловік-американець втік від письменниці з Черкас

31 березня 2014, 14:54

Чоловік відомої української письменниці, що родом з Черкас, Ірени Карпи тимчасово виїхав до Іспанії. Про це сама Карпа розповіла у програмі "Світське життя". 

Як відомо, Ірена з першого дня підтримувала протести на Майдані, виступала на сцені. Саме через цю позицію чоловік-американець і переїхав жити до іншої країни.

– З активними жінками нелегко жити, особливо коли відбуваються такі події. Україна – це не найкомфортніше місце для життя. Якщо ти не українець, тебе в цьому звинувачувати не можна, – прокоментувала дії чоловіка письменниця.

Водночас Карпа спростовує, що вони з чоловіком зовсім розійшлися.

– Ситуація в нашій родині дуже мені нагадала ситуацію України в контексті світу: коли в тебе багато друзів і родичів є за кордоном, усі пишуть: "Тримайтеся, чуваки". Але ніхто не пише: "Привези нам дітей, будемо про них піклуватися". Ті люди, які таке пропонували, були тут, у Києві чи інших українських містах, в тих самих ситуаціях, як і ми. Мені це допомогло переосмислити і зрозуміти, хто є хто. Ну і діти залишаються українцями, вони неодноразово були на Майдані, я в міру можливого намагалася пояснити, що відбувається. І тому Бабай в нас вже ніякий не проходить, в нас ідуть за страшилки "тітушки" і "дядя кака з Межигір'я". Хоча останнім часом змістилися акценти трохи на Путіна. В мене дуже політично свідомі діти, – запевнила Ірена Карпа.

За словами письменниці, свої дії її чоловік пояснив тим, що йому потрібно працювати і перебувати у спокійному середовищі.

– Там він може сконцентруватися краще. Це така офіційна версія. Звичайно, я не можу сказати, що я в захваті від цього, але й падати комусь в ноги і кричати "На кого ж ти нас кидаєш"… Я – стандартна сильна українська жінка, якщо треба – і полки в бій поведу. І принижуватися ні перед ким не збираюся, – заявила Ірена Карпа.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору