Через півтора-два місяці асфальтобетон повилітає, – Чубатюк про ремонт доріг в області

29 квітня 2015, 18:40

3b1f6cfb04191062fa576eb6c620f4fa_L

Із 162 тис. кв м ямковості на проїжджій частині області ліквідовано тільки 8,4 тис. кв м. Такими є результати підсумків весняного комісійного обстеження ДАІ області спільно з представниками дорожніх і комунальних організацій та представниками громадських організацій, зокрема «Автомайдану», які озвучив начальник УДАІ в Черкаській області Ярослав Чубатюк, пише Вечірка.

Обстеження, яке тривало з 30 березня по 19 квітня, виявило на автодорогах 71 тис кв м ямковості проїжджої частини, з яких на сьогодні ліквідовано 25 тис кв ямковості.

- Ремонт, який провели – неякісний, поверховий, який через півтора-два місяці при тому, якщо ітимуть дощі, в більшості міст асфальтобетон повилітає і будемо мати ту ж картину, що мали під час обстеження, - зазначив Ярослав Чубатюк.

На вулицях населених пунктів виявлено 162 тис кв м ямковості на проїжджій частині. З якої 8,4 тис кв м ліквідовано. Обстеження технічних засобів регулювання дорожнього руху показало жахливий стан. Світлоповертаючі властивості втрачено, більшість знаків відсутні, або не відповідають нормам і стандартам, або встановлені з порушеннями.

Серед причин такого стану Ярослав Чубатюк назвав відсутність фінансування та небажання щось змінити.

- Із часу, коли я прийшов на цю посаду, а це трохи більше року, картина не змінилось. За найменших витратах переставити знаки або поміняти їх місцями вимагає тільки людських ресурсів… Але нічого не зроблено й не робиться, – наголосив Ярослав Чубатюк.

Поділитись

Коментарі

Вгору