Черкащанам загрожує небезпечна яма зі щурами (фото)

29 квітня 2015, 19:20

1

У Черкасах у дворі по вул. Пастерівська, 1 на місці розритого десять років тому котловану під будівництво житлового будинку нині створили сміттєзвалище та живуть щурі. Огорожа впала, нову орендар встановлювати не поспішає. Крім того, кілька днів тому поруч з котлованом демонтували закинутий гараж, після якого залишилася глибоченна, нічим не прикрита, яма. Ситуація небезпечна як для перехожих, так і для водіїв, інформує прес-служба мерії.

2

Депутат Черкаської міської ради Оксана Мелікована на сесії міської ради зробила депутатський запит, який підтримали її колеги: протягом двох тижнів департамент архітектури та містобудування має підготувати проект рішення про розірвання договору оренди із орендарем земельної ділянки, а департамент житлово-комунального господарства повинен відшукати можливість встановити тимчасову огорожу задля безпеки жителів мікрорайону.

3

- Це проблемне питання потрібно терміново вирішувати. Земельну ділянку необхідно повернути на баланс міста, – говорить Оксана Мелікова. – Мої попередні звернення до міської влади, на жаль, не дали результату. Департамент муніципальної інспекції повідомив, що попередили орендаря і протягом місяця він має відновити огорожу. Але пройшло вже більше часу, апаркану й досі немає, за територію ніхто не відповідає. Тому звернулася за підтримкою до колег-депутатів. Сподіваюся, що за два тижні проблему буде знято.

4

Поділитись

Коментарі

Вгору