Через дії сусідів будинок в Черкасах може впасти (відео)

19 червня 2018, 23:10


Якщо ґрунт не укрілювати, то будинок по вулиці Капітана Подолянчука може зсунутися донизу, адже висота Дніпрових схилів в цьому місці майже три метри, про це інформує "Антена".

Господарка домоволодіння Вікторія показує архітектурний план та схему генплану ділянки з підпірними стінами. Станом назараз на схилі вже є земляна тріщина. Стояти тут небезпечно, свою маленьку донечку жінка не пускає до паркану ні на крок. Тим паче – поряд войовничий сусід Тимофій Назаренко. Коли на місце приїхала знімальна група "Антени", його найманці якраз розпилювали сусідську металеву огорожу, яка тримає схил.

Згідно з рішенням суду, власник домоволодіння повинен відновити зруйновану огорожу власним коштом. Втім, чоловік продовжує випробовувати долю і терпіння сусідів. Крім того, проводити будь-які земляні роботи у цій частині міста дозволяється лише з дозволу Служби охорони, а будівництво здійснювати відповідно до Генерального плану розвитку міста.

Та чоловік, очевидно, вирішив захопити якогомога більше територій. Збоку вулиці Гагаріна він приватизував шматок міської землі, обніс її парканом і організував там паркувальний майданчик.

Достукатися до сусіда намагалися й журналісти "Антени", втім – безрезультативно. Через годину після виклику Вікторії за вказаною адресою таки приїхав екіпаж патрульної поліції. Правоохоронці допитали заявницю та склали протокол. Далі справу вирішуватимуть у судовому порядку.

Вгору