Час було згаяно, – у Черкасах лікарі здивовані несвоєчасним викликом до побитого студента

01 грудня 2015, 17:10

poboi

У Черкасах сьогодні від побоїв помер студент 1-Ж курсу ННІ української філології та соціальних комунікацій Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького 17-річний Владислав Сердюк.

За словами головлікаря Станції швидкої медичної допомоги Владислава Свириденка, виклик на станцію швидкої надійшов о 5.20 з вул. Ільїна, де хлопець винаймав житло, інформує Вечірка.

За словами друзів хлопця, його побили близько 22.00 біля ЧДТУ. Молодики вживали алкогольні напої. Хто і як доставив непритомного хлопця до приватного будинку, де він винаймав житло, – невідомо.

- Бригада швидкої була здивована, чому не викликали лікарів раніше або не повезли товариша одразу в лікарню… а повезли додому і поклали спать… Це вже не наші повноваження. Але бригада була здивована. Чому раніше не зреагували? - Владислав Свириденко приголомшений.

По документації, ножових проникаючих порань хлопець не мав. На тілі виявлено множинні гематоми обличчя, волосяної частини голови. Медики констатували смерть по приїзду. Час було згаяно.

Нагадаємо, спочатку видання Кропива написало, що студента зарізали в гуртожитку.

Згодом, виданню Про Все повідомили, що першокурсника забили до смерті на орендованій квартирі.

А у прес-службі ЧНУ заявили, що хлопця побили невідомі в той час, коли він повертався додому.

Поділитись

Коментарі

Олена сказав:

Все i так зрозумiло.Якби зразу викликали швидку,вона б викликала мiлiцiю iзразу б заарештували винних. А так-знайшли самОго,побитого…Тепер шукати винного важко.Якi ж бувають жорстокi дiти…17 рокiв,жити та жити, а у нього життя вiдiбрали.

Вгору