Буревій пошкодив понад 20 гектарів соснового лісу Ліплявського лісництва (фото)

29 червня 2017, 22:24

26 червня шалений буревій, який пронісся Канівщиною, наробив лиха у Ліплявському лісництві Золотоніського лісгоспу, повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

За якусь годину шквальний вітер та дощ пошкодили десятки гектарів соснового лісу. Середньовікові хвойні насадження, яким вже було по 50-60 років, не витримали натиску стихії та надзвичайно сильних поривів вітру, що потрощили, поламали тисячі дерев. Біля лісництва стихія  зруйнувала рекреаційний пункт, на приміщенні шишкосушарки зняла шифер.

За попередніми підрахунками лісівників, на майже 20-ти гектарах зафіксовано повалені або ж зламані дерева. Крім того, на загальній площі в 1,5 га лісові насадження практично знищені суцільно. Після обстеження цих ділянок спеціальною комісією, буде прийнято рішення про здійснення санітарних рубок.

У найбільш стислі терміни працівниками лісової охорони буде ліквідовано наслідки стихії, з метою недопущення поширення шкідників. На тій ділянці, де лісові насадження знищені повністю, навесні будуть створені нові лісові культури.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору