“Будинок торгівлі” може заплатити штраф за неохайний вигляд

14 лютого 2019, 20:15

На відповідальну особу ТЦ «Будинок торгівлі» за неналежний технічний стан та зовнішній вигляд фасаду складено протокол про адміністративне правопорушення. Про це йдеться у прес-службі Управління інспектування Черкаської міської ради.

Начальник Управління інспектування благоустрою міста Черкаси Віталій Косяк у коментарі виданню "Про все" повідомив, що за правилами благоустрою, кожне приміщення повинно мати належний стан. Наразі ж конструкція торгового центру може бути небезпечною, адже її десятки років не ремонтували. До того ж, будівля розташована в центрі міста й відповідно повинна бути окрасою, а не навпаки.

- Зараз складено протокол про неналежний стан, потім його розгляне адміністративна комісія, яка відбудеться 20 лютого. Комісія може накласти штраф, проте він становить від 850 до 1850 грн. На мою думку, він має сягати близько 18 тис. грн. Тоді керівники швидше виконуватимуть свої обов'язки, - прокоментував Віталій Косяк.

Після рішення адміністративної комісії реконструкція Будинку торгівлі залежить від добросовісності власників.

- Всі хочуть бачити красиве, охайне місто, але для цього треба, щоб люди, які скоїли правопорушення відповідали за свої дії. Ми свою роботу виконуємо, - додав Косяк.

Нагадаємо, архітектурна рада вже затвердила проект оновленого Будинку торгівлі і роботи з реконструкції почнуться, коли міська влада надасть дозвіл. На новий фасад торгового центру співвласники планують витратити 20 мільйонів гривень.

 

Скептик сказав:

Ідіоти у владі. Для реконструкції фасаду міська влада повинна дати дозвіл, але хоче ще зрубити бабла за неохайний вид будівлі після того, як прибрали банери. Звідси висновок – не треба було поспішати знімати банери. Як ба ж то ці ідіоти з з виконкому та управлінь міської ради так переймалися розчищенням тротуарів у місті.

Вгору