Будівлю черкаського суду оточили близько 200 поліцейських (фото, відео)

12 березня 2019, 15:31

Будівлю черкаського суду оточили близько 200 поліцейських

Близько 200 представників поліції у ці хвилини зібралися на території Будинку правосуддя у Черкасах. Декілька екіпажів патрульної поліції частково перекрили рух вулицею Б. Хмельницького (між вул. Гоголя та Благовісною). 

Будівлю черкаського суду оточили близько 200 поліцейських

Як повідомляє кореспондент "Про все", коментувати причину такого зосередження правоохоронців біля будівлі суду поліція відмовляється. Як стало відомо з власних джерел, працівники поліції збираються забезпечувати публічну безпеку та порядок під час судового засідання, на якому мають обрати міру запобіжного заходу затриманим раніше активістам Нацкорпусу Дмитру Кухарчуку та Антону Братко.

Будівлю черкаського суду оточили близько 200 поліцейських

При вході до суду стоїть декілька поліцейських з камерами, які на відео фіксують кожного, хто входить до будівлі. Також всередині присутні правоохоронці, одягнені в цивільне.

Будівлю черкаського суду оточили близько 200 поліцейських

На задньому дворі чергує група спецпризначенців, які очікують на доставку з ІТТ затриманих для супроводження їх до зали суду.

Перший ряд у залі суду зайняли правоохоронці в цивільному. Вони відмовляються поступатися місцем жінкам.

Будівлю черкаського суду оточили близько 200 поліцейських

Нагадаємо, у суботу, 9 березня, під час виступу Петра Порошенка перед черкасцями на площі Богдана Хмельницького представники Нацкорпусу влаштували акцію непокори, у ході якої відбулися сутички між активістами та поліцією, в якій постраждало 22 правоохоронця. Вже наступного дня сімох активістів НК було затримано спецпризначенцями поблизу Переяслав-Хмельницького, двом з них - Дмитру Кухарчуку та Антону Братко було оголошено підозру та поміщено до Ізолятору тимчасового тримання.
За наявною інформацією, вже сьогодні двом затриманим за вчинення хуліганських дій та за погрозу або насильство щодо працівника правоохоронного органу у Соснівському районному суді Черкас обиратимуть міру запобіжного заходу.

Коментарі

Ольга сказав:

Мені шкода Кухарчука. Пройшов службу в “Азові”, переймався долею гашого міста, політикою влади, емоції зашкалювали…Трохи перестарався із діями, спровокував насилля. Але я думаю, щр ніхто і ніколи його не вислухав до кінця, не сприймав серйозно його вчинки, от і результат. Як кажуть, всі емоції потребують “виходу”. Думаю, що треба взяти його на поруки депутатам та дати можливість пройти реабілітацію як учаснику АТО. Треба йому допомогти вгамувати той запал, що не допомагає дійти до бажаного фіналу, а шкодить конкретно.

Вгору