Черкаський суд залишив під вартою підозрюваних у масових заворушеннях

11 березня 2019, 17:16

Розгляд скарги захисника черкаського активіста Дмитра Кухарчука щодо неналежного затримання його підсудного мав відбутися сьогодні в Соснівському районному суді Черкас. 

Втім, за рішенням суду розгляд вказаної скарги перенесли на завтра. Тоді ж розглядатимуть і питання обрання запобіжного заходу підозрюваним. Точний час розгляду цих питань поки що невідомо.

Черкаський суд залишив під вартою підозрюваних у масових заворушеннях

Черкаський суд залишив під вартою підозрюваних у масових заворушеннях

Активісти, які прийшли сьогодні до суду, щоб підтримати затриманих побратимів Дмитра Кухарчука та Антона Братка, вважають, що цим рішенням судді та прокурори навмисно затягують процес.

Як повідомив у коментарі "Про все" активіст Нацкорпусу Олег Толмачьов, чинна влада робить все, щоб тримати за гратами затриманих.

- Ймовірно, їм (суддям та прокурорам - ред.) дали вказівку зверху всима силами затягувати процес. Завтра має бути відомо про точний час, коли відбудеться судове засідання по хлопцям. Ми збиремо максимально всих і будемо вимагати в суддів прийняти справедливе рішення, - наголосив він.

 

Скептик сказав:

Як тепер верещать за справедливе рішення. А самі, де..ли, що робили?

Вася сказав:

…респект черкаській міліції… молодці…. не за те що захистили цього пі..ра… шо втік а за те що накінець трошки пірья притрусили цим уродам нацикам… кухарчука-фашиста…. посадили…. хоча його ди..ли його відібьють…. і знову ця мерзота буде колотити життя міста…. молодець Лютий……

Вгору