Брак медичного кисню в Україні: наскільки критична ситуація в Черкасах

25 жовтня 2021, 14:15

Днями під час сесії Черкаської міської ради директор департаменту охорони здоров'я Всеволод Кульчиковський повідомив, що медзаклади міста можуть опинитися з критично малою дозою кисню. Це може статися через заяву одного з найбільших заводів, які виготовляють медичний кисень — підприємство не має змоги обслуговувати Черкаси.

Журналісти "Про все" дізналися, яка ситуація з кисневим забезпеченням у медзакладах міста, де надають допомогу киснезалежним пацієнтам.

- На сьогодні медичні заклади Черкас забезпечені киснем. Позавчора, 23 жовтня, ми заправили 2,5 тонни кисню в Інфекційній лікарні, Перша також заправлена киснем, — розповів директор департаменту охорони здоров'я Всеволод Кульчиковський.

Читайте також: "У черкаських реанімаціях немає жодного вакцинованого пацієнта від COVID-19", - Волгіна

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

яків миколайович :

Зебіли залишаються вірними собі. В лютому минулого року, напередодні епідемії, вони розпродали та розікрали медичні запаси Держрезерву – а потім ми купували маски по 30-40 гривень. В березні вони, замість каратнину на кордонах для в’їжджаючих, посадили на жорсткий карантин всю країну ще до того,як з’вилися перші хворі. Потім, отримавши допомогу ЄС на боротьбу з Ковідом – витратили 2/3 Ковідного Фонду на дорожний дерибан. Коли в кінці минулого року епідемія вже розгорнуламся на повну, тягли з локдауном до Нового року – заплативши за це сотнями людських життів, зате Квартал відкатав новорічні концерти…
Ну, а тепер вони запланували ремонти кисневих заводів на час осінньої хвилі епідемії…

Вгору