“У черкаських реанімаціях немає жодного вакцинованого пацієнта від COVID-19”, – Волгіна

25 жовтня 2021, 11:20

Серед пацієнтів, які нині в перебувають в реанімації через коронавірусну хворобу, немає жодного вакцинованого. Про це повідомила директорка Черкаської міської інфекційної лікарні Світлана Волгіна.

Також вона додала, що немає жодного вакцинованого серед летальних випадків.

– Зараз нам телефонують із запитанням, що робити. Натомість хочеться запитати: «Чому ж ви зволікали і ще влітку не вакцинувалися?». Вакцинація – єдиний спосіб захисту від тяжкого перебігу хвороби. Зараз через перенавантаження персонал лікарень виснажений, випадки складніші. Ми можемо розгортати додаткові ліжка, відкривати госпіталі, але хто буде тут працювати? Потрібні фахівці з конкретною спеціалізацією, - розповіла медикиня.Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гость :

В США бывший госсекретарь Колин Пауэлл умер от коронавируса. Он был полностью вакцинирован как положено. Так что Волгина, хватит тут трындеть!

Алена :

Во-первых, пан “гость”, не надо хамить женщине. А во-вторых, почитайте, какой у него был “букет” заболеваний и сколько ему было лет. У него настолько был истощен организм, то если не коронавирус, то простой грипп всё равно его бы “убил”.

Гость :

Ну вот, Алена тетушка медыкыни, сама Волгину и опровергла.

яків миколайович :

Вакцина не дає 100% гарантії – як і будь-які ліки. Але є факт: вакцинованих в Черкасах – 30%. Але вакцинованих нема ані серед померлих від ковіду, ані серед пацієнтів реанімації. ТАК, бува, що хворіють і вакциновані,і ті, хто перехворів навесні. Але хворіють – набагато рідше та набагато легше. Хоча в окремих випадках – можливі й ускладнення. Залежить від загального стану здоров’я, віку, та індивідуальних особливостей організму.
А триндять не лікарі, а такі зомбовані придурні,.як ТИ!

Вгору