Боротьба на виборах до ОТГ йде не на жарт серйозна, – Віталій Скоцик

13 жовтня 2017, 20:24

Фото: Про все

116 кандидатів в депутати висунула Аграрна парія на Черкащині для участі у виборах до об’єднаних територіальних громад. Окрім цього,  партія висуває ще двох своїх претендентів на посаду голів ОТГ. Вибори проходитимуть вже за два тижні - 29 жовтня.

Загалом, як розповів під час прес-конференції в Черкасах лідер Аграрної партії України Віталій Скоцик, у очолюваної ним політичної сили стоїть амбітне завдання - поборотися на виборах до 201 ОТГ, що проходитимуть в різних областях країни.

- Ми висуваємо кандидатів по всіх громадах. І це є нашим стовідсотковим показником, тому що під час попередніх виборів ми нарощували свою структуру та динаміку висування кандидатів. Тож на сьогоднішній день готовність партії у нас - номер один. І мені дуже приємно, що первинні осередки і структури партії ростуть, як гриби після дощу. Ми ставимо собі завдання досягти підтримки виборів по всій території України на рівні 30 відсотків, - зазначив Віталій Скоцик.

Загалом, аналізуючи ситуацію з виборами в об’єднані територіальні громади, представники Аграрної партії відзначають відверту пасивність місцевих владців у плані інформування населення.

- Мабуть, це така стратегія – щоб тихенько взяти владу у громадах, і щоб люди мало розуміли, яка важливість процесу децентралізації та які будуть фінансові можливості у громад. Тому боротьба у різних регіонах йде не на жарт серйозна, - каже Віталій Скоцик.

Зокрема, за словами Віталія Скоцика, у деяких областях застосовуються брудні методи підкупу виборців. В певних селах, за його словами,  окремі політичні сили платять по 500 гривень за голос. Також непоодинокі випадки тиску зі сторони владних структур.

Втім, переконаний лідер АПУ, це не завадить представникам партії отримати  значну кількість представників в ОТГ. Адже Аграрна партія – це та політична сила, яка дуже динамічно розвивається і дедалі більше завойовує довіру українців.

Активний розвиток партії відбувається і на Черкащині. На цьому під час прес-конференції наголосив голова Черкаської обласної організації Аграрної партії України, депутат облради Віктор Полозов. Він зауважив, що нині це стабільна політична сила, яка активно розбудовується, залучаючи до своїх лав все більше і більше людей.

- Сьогодні ми представлені практично в усіх територіальних округах. Нині працюємо над розвитком партійних сил у Черкасах та в Черкаському районі, - заявив Віктор Полозов.

Фото: Про все

Дискутують вже в Аграрній партії і щодо участі політичної сили в президентських виборах, які мають відбутися у 2019 році. Втім, остаточне рішення прийматимуть під час всеукраїнського з’їзду Аграрної партії.

А зараз функціонери партії переймаються тими справами і проблемами, які найбільше турбують громадян. Зокрема, і актуальним на сьогодні питанням пенсійної реформи. Віталій Скоцик наголошує, що це не реформа, а швидше бутафорія. Голосування у Верховній Раді він назвав показовим перед міжнародними кредиторами.

- Насправді, збільшення пенсії на 18 відсотків було у повноваженнях Кабінету міністрів, і непотрібно було це голосувати у Верховній Раді. Було створено видимість пенсійної реформи. Адже базовий закон про пенсійне забезпечення був прийнятий у 2004 році. Ще на той період часу він передбачав трирівневу пенсійну систему. Перше – це солідарну систему, яка й на сьогоднішній день працює і, власне, просто була переглянута Верховною Радою. Друге – це недержавне страхове пенсійне забезпечення, яке передбачало те, що приватні компанії матимуть пенсійні фонди, в яких накопичуватимуть кошти для громадян. Тому, на жаль, пенсійної реформи не відбулося, це був перегляд пенсії, - поділився своїми міркуваннями Віталій Скоцик і додав, що навряд чи пенсіонери відчують взагалі зростання пенсії, адже ці відсотки поглинуться інфляцією, яка за попередніми прогнозами буде на рівні 16,5-17,5 відсотка. – Тому вже до кінця поточного року підняття пенсії на 18 відсотків буде нівельовано інфляцією. І люди, на жаль, не відчують ніякого підвищення. Добре, що хоч трохи підняли, але сумно від того, що це не рятує пенсіонерів в нашій державі.

Віталій Скоцик під час прес-конференції також торкнувся ще одного наболілого на сьогодні питання -  жахливі випадки рейдерства, від яких потерпають фермери у різних областях країни. За останній рік, за підрахунками Аграрної партії, в Україні було здійснено більше семи тисяч рейдерських атак.

- Автоматчики оточують фермерське господарство, щоб фермер не міг вийти. А за цей час збирається урожай, вантажиться і вивозиться. Сьогодні, наприклад, на Полтавщині фактично неможливо продати урожай офіційно – тільки за готівку. А потім цю готівку відбирають, - розповів вражаючі факти лідер Аграрної партії.

Аби убезпечити український бізнес від такого страшного явища, як рейдерство, наголошує Віталій Скоцик, у державі повинні діяти ефективні правоохоронна та судова система.

Вгору