Бондаренко запевнив чеських телевізійників у тому, що Черкаси готові до опалювального сезону

25 вересня 2023, 15:03

Про наслідки нещодавнього обстрілу росіян та про його можливий вплив на життєдіяльність міста, зокрема про готовність міста до опалювального сезону Черкаський міський голова розповів в інтерв’ю чеському державному телеканалу Česká televize.

Анатолій Бондаренко зазначив, що до роботи в зимовий період підготовлено по місту 96% теплових мереж.

- Щоб запобігти появі пошкоджень на тепломережах під час опалювального сезону в місті проводяться гідравлічні випробування. Комунальне підприємство «Черкаситеплокомуненерго» до роботи в осінньо-зимовий період підготувало усі котельні і теплові пункти і 98% теплових мереж. Інший теплопостачальник - ВП «Черкаська ТЕЦ» ще продовжує випробування тепломереж і завершує ліквідовувати виявлені пошкодження, - повідомив він.

За словами мера Черкас, до зими готують також і інші комунальні підприємства, і житловий фонд. Управлінська компанія робить паспорти готовності будинків до опалювального сезону, ремонтує покрівлі та опалювальні системи тощо. Наразі ці роботи виконані більш, як на 80%.

КП «Черкасиводоканал» повністю підготував до роботи в холоди усі водопровідні і каналізаційні насосні станції. На випадок блекаутів підприємство забезпечене генераторами.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Смішно :

управлінська компанія ремонтує покрівлі і вже відремонтовано 80 процентів,це у фантазіях мера і його команди.

Вгору