Бондаренко розповів, що найперше зробить на посаді мера

16 листопада 2015, 11:55

 

dsc_0530-e1361794889244

Анатолій Бондаренко, який за попередніми даними перемагає на виборах міського голови Черкас, сьогодні на прес-конференції вже розповів про перші свої кроки на посаді. Він заявив, що буде "мером всіх черкащан", а також пообіцяв, що вразі невиконання своєї програми, готовий піти з посади.

- Про перші кроки говорити ще зарано, бо ще немає офіційно оголошених результатів. Вже після першої сесії, коли я прийму присягу, тоді буду готовий говорити про свої перші кроки, - зазначив Анатолій Бондаренко. - Це будуть прості кроки, передусім, пов'язані з підготовкою до зими.

Адже, каже Бондаренко, мер має бути завгоспом.

- Це не перша моя участь на виборах. Я падав, вставав, але йшов до свої мети, - так Анатолій Васильович відповів на запитання, що йому допомогло перемогти.

Окрім того, Анатолій Бондаренко зробив гучну заяву, зазначивши, що в разі не реалізації передвиборчої програми, він готовий зібрати народне віче.

- І віче повинно буде визначитися, чи має міський голова довіру. В разі невикнання програми я готовий написати заяву і піти з посади, - наголосив Анатолій Бондаренко.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору