Анатолій Бондаренко, який за попередніми даними перемагає на виборах міського голови Черкас, сьогодні на прес-конференції вже розповів про перші свої кроки на посаді. Він заявив, що буде "мером всіх черкащан", а також пообіцяв, що вразі невиконання своєї програми, готовий піти з посади.
- Про перші кроки говорити ще зарано, бо ще немає офіційно оголошених результатів. Вже після першої сесії, коли я прийму присягу, тоді буду готовий говорити про свої перші кроки, - зазначив Анатолій Бондаренко. - Це будуть прості кроки, передусім, пов'язані з підготовкою до зими.
Адже, каже Бондаренко, мер має бути завгоспом.
- Це не перша моя участь на виборах. Я падав, вставав, але йшов до свої мети, - так Анатолій Васильович відповів на запитання, що йому допомогло перемогти.
Окрім того, Анатолій Бондаренко зробив гучну заяву, зазначивши, що в разі не реалізації передвиборчої програми, він готовий зібрати народне віче.
- І віче повинно буде визначитися, чи має міський голова довіру. В разі невикнання програми я готовий написати заяву і піти з посади, - наголосив Анатолій Бондаренко.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram