Чеська Республіка передала черкаським правоохоронцям розбійника

16 листопада 2015, 11:48

суд

Прокуратура Черкаської області бере активну участь у міжнародному співробітництві та вживає вичерпних заходів щодо виконання вимог міжнародно-правових договорів, які ратифіковані Україною, зокрема у питаннях екстрадиції.

Так, у листопаді 2014 року правоохоронними органами Чеської Республіки затримано гр. С., який розшукувався за вчинення у листопаді 2009 року на території м. Черкаси розбійного нападу на одне із банківських відділень АКБ «Приватбанк» (ст. 187 Кримінального кодексу України).

Після вчинення даного злочину зазначена особа тривалий час (з 2009 року) переховувалась від органів досудового слідства, у зв’язку з чим була оголошена у міжнародний розшук і розшукувалась, в тому числі і на території іноземних держав.

У зв’язку з цим, органом досудового розслідування підготовлено, а прокуратурою області підтримано і направлено до компетентних органів Чеської Республіки клопотання про екстрадицію гр. С., за результатами розгляду якого останнього було видано до правоохоронних органів області для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення вищевказаного злочину.

Вироком  Соснівського районного суду м. Черкаси від 17.09.2015 року гр. С. визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 187 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору