Бондаренко обіцяє відстояти базу відпочинку, збудовану за кошти черкаських освітян та медиків

28 квітня 2014, 15:44

Кандидата на посаду міського голови Черкас від ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко разом із однопартійцями зустрілився на вихідних із членами кооперативу «Дніпро-2003». Це 96 сімей медиків, освітян, які десятиліттями пропрацювали у Черкасах.

Про це Анатолій Бондаренко написав у Facebook.

"Збудована їхніми силами база відпочинку на березі Дніпра поблизу «Селени» для цих людей – чи не єдине місце, де вони разом зі своїми сім'ями можуть відпочити від важких робочих буднів. І це нормальне людське право вони вже сім років виборюють у судах. А все тому, що, на їхню думку, цю базу ввже пригледіла собі команда колишнього мера Черкас.

 

Це дійсно гарне і затишне місце на березі Дніпра. Але такі місця повинні існувати для відпочинку звичайних трударів, а не можновладців.

 

Люди звернулися до «Батьківщини» з проханням допомогти, бо вже доведені до відчаю і готові виходити на Майдан, якщо базу в них заберуть. Такого бути не повинно. Черкаси – для людей. Які живуть і працюють у нашому місті. Так має бути і так буде. Тому на найближчій сесії ми докладемо всіх зусиль, щоб договір оренди на землю під базою «Дніпро-2003» продовжили".

Поділитись

Коментарі

Вгору