Бондаренко хоче, щоб за тиждень у Черкасах розібралися зі сміттям і листям

04 листопада 2019, 18:00

Сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко провів оперативну нараду за участі заступників міського голови, працівників департаменту житлово-комунального комплексу, начальника управління інспектування міста, управителя і директорів комунальних підприємств «ЧЕЛУАШ» і «Служба чистоти».

Завдання, яке мер Черкас поставив перед відповідальними за благоустрій у місті, - за тиждень вирішити проблему зі сміттям та листям.

- Як міський голова Черкас я не задоволений тим, як вивозиться великогабарит і листя та як прибираються сміттєві майданчики. Якщо в жителів міста є потреба більше та частіше викидати негабаритне сміття, значить, ми маємо вивозити його не раз на тиждень, а частіше. Це по-перше. По-друге, збільшити кількість місць, визначених для складування великогабариту. Тому до середи доручаю додатково встановити 20 нових металевих контейнерів для збору негабаритного сміття, на найближчий виконком винести рішення про збільшення місць для збору великогабариту, а до 16 листопада повністю очистити місто від негабаритного сміття, - доручив Анатолій Бондаренко.

При цьому міський голова наголосив на тому, щоб не забували про прибирання і самих сміттєвих майданчиків та доручив керівнику управління інспектування міста Станіславу Коломійцю тримати це питання під контролем. За словами головного інспектора Черкас, усі голови ОСББ попереджені про те, що в них має бути укладений договір спільного утримання сміттєвих майданчиків, які вони повинні прибирати. Інакше – отримуватимуть приписи та платитимуть штрафи.

Що ж стосується очищення міста від листя, то, сьогодні, за словами директора КП «ЧЕЛУАШ» Олексія Мельника, над вирішенням цієї проблеми працює 8 тракторів та два навантажувача. Проте цього недостатньо. Тому Анатолій Бондаренко дав доручення керівникам усіх комунальних підприємств міста долучитися до прибирання і за тиждень повністю очистити магістральні вулиці Черкас від листя.

- Існує лише два варіанти: місто або чисте, або ні. І на сьогодні, я буду відвертим, - воно брудне. Тому ставлю конкретні задачі відповідальним особам і визначаю чіткі терміни їхнього виконання, - наголосив Анатолій Бондаренко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору