До кінця тижня усі будинки Черкас мають бути з опаленням

04 листопада 2019, 17:32

Питанню опалення у Черкасах була присвячена ранкова нарада у міській раді, яку провів заступник міського голови Ігор Волошин.

Як доповів заступник директора департаменту ЖКК Андрій Наумчук, нині у Черкасах без опалення 26 будинків, без гарячого водопостачання – 13. Усе – через пориви.

«Усі клієнти «Черкаситеплокомуненерго» нині отримують тепло. Однак прошу міську владу допомогти вирішити питання по відомчих поривах: управління капітального будівництва ОДА, Сервісного центру МВС, біля будинку культури УТОГ та порив до гаражів управління внутрішніх справ біля санстанції», - зазначив директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась.

За словами Павла Карася, найбільшою проблемою нині є безгосподарчі мережі і загальна зношеність мереж у місті, яким вже близько 35 років. Наприклад, на Пацаєва  3, 5,7, 7/1 виявляють четвертий порив поспіль. На думку директора теплопостачального підприємства, це питання може бути вирішено за рахунок інвестиційної програми «Черкаситеплокомуненерго», але потрібна підтримка депутатського корпусу.

«Попрошу вас як депутата при формуванні бюджету на наступний рік передбачити видатки на ремонт безгосподарчих мереж», - зауважив заступник міського голови Ігор Волошин.

Заступник директора з теплопостачання та збуту Черкаської ТЕЦ Микола Кушнір зазначив:

«ТЕЦ низку безгосподарських поривів ліквідувала, зараз працюємо на Амброса 92, з`ясовано місце пошкодження, чекаємо комплектуючих матеріалів від «Нової якості»».

Підняли питання на нараді і по великому будинку 465 по вул.Надпільній, де також відсутнє опалення. Як з'ясувалося, мережі, на яких стався порив, належать «Черкаситеплокомуненерго», хоча будинок обслуговує ТЕЦ. Заступник міського голови Ігор Волошин доручив комунальникам провести спільну нараду по цьому будинку, щоб зрештою подати людям опалення.

«Доручаю до кінця цього тижня відремонтувати усі пориви на мережах, і зробити так, щоб в оселях усіх черкасців нарешті з'явилося тепло», - підкреслив Ігор Волошин.


За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору