Бойовий прапор для ”Чорних Запорожців” виготовив лисянський художник

01 листопада 2017, 12:34

Нещодавно президент України Петро Порошенко вручив 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців Збройних сил України, яка перебуває в зоні АТО, бойовий прапор. Мало кому відомо, що його виготовив житель Лисянки, художник, волонтер, козак Лисянського козацького полку Олег Ганжа, пишуть "Вісті Черкащини".

Олега Ганжу та його товариша Василя Мартишко знають всі бійці ЗСУ в зоні АТО. Останній є автором гімну та одним з ініціаторів присвоєння імені «Чорних Запорожців» легендарній 72-ій бригаді. Днями вони привезли воїнам нову партію шевронів, книг, пісень для підрозділів бригади, а також зібрану матеріальну допомогу.

Лисянський козацький полк ЧОКТ ВГО за час війни оплатив та виготовив для різних військових частин та підрозділів ЗСУ – 27 парадних прапорів, сотні їх копій та багато іншого на сотні тисяч гривень.

Копії цих прапорів, з автографами бійців ЗСУ сьогодні знаходяться в районному історичному музеї, який за кількістю та експозицією бойових прапорів серед музеїв України вже займає третє місце.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору