Блогер оприлюднив довідку про ізраїльське громадянство Рабіновича та розповів про його майбутню пенсію

14 листопада 2017, 17:52

Фото з сайту ukranews.com.

Журналіст Василь Крутчак оприлюднив довідку про громадянство Ізраїлю депутата Верховної Ради України Вадима Рабіновича.

Про це журналіст повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, інформує СТРАНА.ua.

«У Рабіновича є ідентифікаційний номер, який дають тільки громадянам Ізраїлю. Вказаний у списку, - пише блогер. Наводяться самі документи.

«Вадим репатріював в Ізраїль в 1994 році разом з сім'єю - першою дружиною Мариною Ландберг (Рабінович). Згодом вони розлучилися. Марина і двоє дітей - Олег і Катерина - громадяни Ізраїлю. Цікавим є той факт, що при оформленні документів Рабінови взяв собі ім'я Давид. (Вказано у виписці)

Вадим сплачує страхові внески в Ізраїлі, що дає йому право претендувати на пенсію. З 1994 року у нього вже набігло 23 роки. Після досягнення 67-річного віку (йому виповнитися в 2020 році) Рабінович отримає право на такі виплати від Інституту національного страхування Ізраїлю::

1) Разова виплата по виходу на пенсію (щомісячна зарплата помножена на кількість років трудового стажу) - близько 153 тис. доларів США.

2) Щомісяця він з другою дружиною буде отримувати гарантовану державою допомогу по старості (24% від середньої зарплати по Ізраїлю для подружньої пари) - 600 доларів США з урахуванням середньої зарплати за станом на 2017 рік.

3) Може претендувати на соціальну надбавку до допомоги по старості (40,13% середньої зарплати по Ізраїлю для подружньої пари) - 1 004 доларів США з урахуванням середньої зарплати за станом на 2017 рік».

Василь Крутчак також робить висновок, що наведених фактів «більш, ніж достатньо, аби лишити Вадима Рабіновича громадянства України так само, як лишили громадянства депутата Артеменка за подвійне громадянство.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору