Біля пам’ятника Луці Кримському встановили скульптури його батьків

28 квітня 2017, 08:23

У Черкасах біля пам’ятника святому Луці Кримському з’явилися ще дві скульптури — батька і матері вченого, лікаря і православного святого. Таким чином, скульптурна композиція досягла свого завершення. Відкриють її найближчим часом. Про це розповів автор — вінницький скульптор Микола Крижанівський та головний архітектор Черкаської області Василь Дмитренко, пише "УНН-Центр".

- Фігури батька і матері розташовані позаду постаті святого на тлі двох рушників − життєвих крил. Батько однією рукою благословляє сина на нелегку життєву дорогу, в іншій − тримає манускрипт, що символізує наукову діяльність Луки Кримського. Мати певною мірою повторює образ Божої Матері, яка відправляє свого сина на жертовне служіння людям. Таким чином, композиція набуває завершеності, − розповів Микола Крижанівський.

Головний архітектор Черкаської області розповів, що спочатку урочисте відкриття композиції планувалося на 27 квітня (до 140-ої річниці з дня народження святого). Проте не все вдалося завершити до визначеної дати, і відкриття відбудеться найближчими днями, приурочене до певного релігійного

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору