Білоусов просить держслужбовців перерахувати гроші українським військовим

25 березня 2014, 20:03

На щотижневій оперативній нараді Віктор Білоусов закликав працівників Черкаської міської ради підтримати Збройні Сили України. Зокрема, він запропонував перерахувати одноденний заробіток на потреби військовим і оголосив, що особисто долучається до цього.

Про це повідомляє прес-служба виконкому Черкаської міської ради.

Президія Федерації профспілок України закликала долучитися до благодійної акції «Підтримай українську армію». Станом на 25 березня на рахунки Міністерства оборони України в рамках акції надійшло близько 40 мільйонів гривень від юридичних та фізичних осіб. Зокрема, за допомогою дзвінків на єдиний мобільний номер «565» на підтримку Української армії перераховано 8,5 мільйонів гривень. Ці кошти підуть на покращення матеріально-технічного та медичного забезпечення Збройних Сил України. Більша частина грошових переказів буде використана для покращення матеріально-технічного забезпечення нашої армії. Окрім того, на рахунки Міноборони надійшло 9 тисяч доларів США та 7 тисяч 400 євро, що свідчить про те, що за кордоном теж не залишились байдужими до ситуації в Україні.

Працівники Департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міської ради першими відгукнулись на заклик Федерації профспілок та в повному складі перерахували свій одноденний заробіток на потреби війська. Їхню ініціативу підтримав Віктор Білоусов та запропонував іншим працівникам міської ради долучитись до добровільної благодійної акції.

− Зараз у Криму дуже складна ситуація. У бухті Донузлав на рейді стоять декілька кораблів з українськими вояками. Серед них близько двадцяти – жителі Черкас та Черкаської області, що несуть службу на мінному тральщику «Черкаси», − зазначив Віктор Федорович. – Тож треба підтримати наших захисників.

Для довідки:

Взяти участь у благодійній акції «Підтримай українську армію» може кожен зателефонувавши на номер «565» або переказавши кошти на реєстраційні рахунки Міністерства оборони України: 3125 4307 218 611 – на матеріально-технічне забезпечення

та 3125 7304 218 611 – на медичне забезпечення.

Реквізити Міністерства оброни України:

Одержувач: Міністерство оборони України;

Код ЄДРПОУ: 00034022

Банк: Державна казначейська служба України, м.Київ;

Код банку МФО: 820172.

Коментарі

Віталій сказав:

акция проходит в командном режиме,как при “совке”.распоряжение по детским садам-самые богатые бюджетники!!а где же наши любимые “олигархи”???опять все разворуют!!!

Вгору