Біля Свидівка затримали підприємця, який ловив рибу варварським способом

24 грудня 2021, 08:44

23 грудня поліцейські водного патруля та екоінспектори затримали громадянина за незаконний вилов риби. Чоловік браконьєрив на території Кременчуцького водосховища, неподалік села Свидівок, використовуючи один із найжорстокіших методів вилову риби – багріння.

Вилов здійснювався потрійними гачками. Вони потрібні для браконьєрської рибалки «на драча» – коли спінінг різкими рухами смикають, намагаючись зачепити гачок за рибу. Спосіб багріння вважається недопустимим та варварським. Адже під час такого забороненого методу більша частина риби зривається, залишається пораненою у воді, починає хворіти і гине. Таким чином, недобросовісні рибалки більше знищують риби, ніж її виловлюють.

"Скажу відразу, що затриманий - людина не бідна, він доволі відомий підприємець і, за оперативною інформацією, - це був його не перший виїзд! Кінцевий результат - неприємна розмова із правоохоронцями, протокол, збитки, слідчо-оперативна група на виїзд, - написав начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков у Facebook.

При огляді у порушника виявлено та вилучено пластиковий човен, незаконні знаряддя лову, рибу: 3 товстолоби, 1 сом, 2 судаки, 3 лящі, 1 плітка.

Сума завданих збитків - 29 689 грн. За вчинення незаконних дій по вилову риби на громадянина складено адміністративний протокол за ч.4 ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Грубе порушення правил рибальства).

Риба передана на реалізацію до рибоприймального пункту з подальшим перерахуванням коштів до бюджету.

Читайте також: Як кістка в горлі: черкаський еколог звинувачує свого керівника у “спробі зачистити місце”

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору