“Більш як 7 млн грн”: двох черкаських службовців підозрюють в ухиленні від земельного податку

26 лютого 2020, 16:04

Фото тематичне

Прокуратура області скерувала до суду справу за обвинуваченням 2 керівників приватного товариства в ухиленні від сплати більш як 7 млн грн земельного податку

За даними слідства, службові особи одного з товариств м. Черкаси, шляхом заниження ставки земельного податку у податкових деклараціях з плати за землю, а також шляхом часткового неподання таких декларацій умисно ухилилися від сплати земельного податку за 2018 рік в сумі більш як 7 млн грн.

У ході досудового розслідування завдані державі збитки не відшкодовано, у зв’язку з чим за клопотанням прокуратури судом накладено арешт на майно вартістю 32,4 млн грн. Крім того, в інтересах держави прокурором пред’явлено позови про стягнення 7,1 млн грн. несплачених податків.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт стосовно керівника та головного бухгалтера товариства за фактом умисного ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах і службового підроблення (ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України).

За інформацією із пресслужби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору