Безпеку на матчі “Славутич” – “Шахтар” чатуватимуть понад півтисячі осіб

07 травня 2014, 13:20

Безпеку на сьогоднішньому півфінальному поєдинку Кубка України «Славутич» – «Шахтар» забезпечуватимуть 386 міліціонерів, 70 стюардів, 50 офіцерів пожежної академії та 30 "самооборонівців". Висвітлюватимуть же сам матч із місця подій 32 журналісти та 15 фотографів.

Про це інформує прес-служба ФК "Шахтар".

Сьогодні відбулася традиційна нарада, на якій було ще раз підтверджено час стартового свистка. Господарі поля зіграють у білій формі з діагональною темною смугою. Воротар – в червоному. «Шахтар» проведе матч в оранжево-чорній екіпіровці, а страж воріт «гірників» – у зеленій. Судді вдягнуть форму блакитного кольору.

Приймаюча сторона доклала максимум зусиль, щоб підготувати стадіон до гри. На трибунах сьогодні очікується аншлаг – усі квитки продано. Зауважимо, що до Черкас приїдуть близько чотирьохсот уболівальників «Шахтаря». А за безпеку сьогодні будуть відповідати 386 міліціонерів, 70 стюардів, 30 "самооборонівців" та 50 офіцерів пожежної академії.

Делегат ФФУ Віктор Старовойт просить міліцію опікати команди. Він зазначив, що через складну обстановку в країні «люди стали злими». Міліція ж зі свого боку запевняє, що необхідний рівень безпеки буде забезпечено. Представники суддівської бригади прохають команди обійтися без зайвої агресії і травм.

Залишається лише додати, що поєдинок «Славутич» – «Шахтар» з місця подій висвітлять 32 пишучих журналісти та 15 фотографів.

Поділитись

Коментарі

Вгору