Безпеку Черкаського району пильнуватимуть камери відеоспостереження

02 серпня 2017, 07:20

В’їзди та виїзди на чотирьох напрямках працівники Черкаського районного відділення поліції пильнуватимуть за допомогою системи відеоспостереження. Її облаштування передбачено "Програмою забезпечення правопорядку в Черкаському районі на 2016-2020 роки", до якої депутати районної ради внесли зміни, пишуть "Сільські обрії".

Камери встановлять на об’їзній дорозі Геронимівка-Руська Поляна, на виїздах з Червоної Слободи, Руської Поляни, а також на виїзді з Черкас перед мостом у Мошнівському напрямку. Їх вартість cтановить 200 тисяч гривень.

– Процес реформування правоохоронних органів триває. Якщо раніше в Черкаському районі було 23 дільничні інспектори поліції, то тепер маємо лише 10. Левову частку допомоги в населених пунктах надають громадські помічники дільничного інспектора поліції, проте вони є не в усіх селах. Камери відеоспостереження, з одного боку, допоможуть працівникам поліції як у випадках виявлення правопорушення, так і його запобігання, – зауважив начальник Черкаського районного відділення поліції Михайло Модленко.

Перейняти досвід Мошнівської, Геронимівської та Руськополянської сільських рад, які задля безпеки своїх жителів узяли в штат громадського помічника дільничного інспектора поліції, закликав сільських керманичів голова районної ради Олексій Собко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору