Безпека затриманих і поліцейських: черкаські правоохоронці показали, як працює “Custody Records” в ізоляторі тимчасового тримання

20 вересня 2023, 09:00

Представник Управління з дотримання прав людини Олександр Грама та начальник сектору організаційного забезпечення діяльності місць тимчасового тримання осіб Олег Коломієць ознайомили присутніх зі специфікою роботи ізолятора оснащеного інформаційною підсистемою «Custody Records».

Захід відбувся за участі новопризначеного представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Черкаській області Максима Тептюка та регіональної координаторки взаємодії з громадськістю Уповноваженого в Черкаській області Людмили Проценко.

Місце несвободи облаштовано за європейськими стандартами, де встановлені сучасні системи відеоспостереження, які поєднані з системою електронної фіксації всіх дій, що відбуваються із затриманими особами «Custody Records». Ця система дає змогу не порушувати права громадян та убезпечити правоохоронців від безпідставних звинувачень.

За результатами зустрічі сторони домовилися про подальшу взаємодію, спрямовану на посилення гарантій прав затриманих осіб та запобігання їх порушень.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору