Бампер і Сус 26 березня із Черкас розпочнуть тур Україною на підтримку ЗСУ

25 березня 2024, 19:36

Отамани гарячого українського гумору 18+ Бампер і Сус свій весняний тур Україною на підтримку ЗСУ розпочнуть із Черкас.

26 березня о 19.00 у Палаці культури «Дружба народів» виступлять з новою вибуховою концертною програмою і головною метою - наповнити серця глядачів позитивом та радістю й зібрати кошти на купівлю нових автівок для захисників.

"Вони не ховаються за гучними гаслами, пафосними званнями чи «політкоректними» й солоденькими жартами, що прикрашають дійсність. Без цензури жартують про наше життя й актуальні проблеми. Роблять це так тонко і влучно, що сльози від нестримного сміху - незмінна реакція на кожному їхньому концерті", - зазначають організатори концерту.

Під час минулого туру Бампер і Сус вразили всіх піснями і за донати вручали глядачам «повістки».

А за той час, що не були у Черкасах, об’їздили незліченну кількість військових частин та полігонів, запаливши своїм гарячим гумором захисників, й оголосили навіть збір на купівлю… винищувача F-16.

«Простих задач не любимо! Як і наші захисники та весь український народ, - говорять Бампер і Сус. - І хоч всі розуміли, що винищувач нам ніхто не продасть, коштів ми зібрали на секундочку - на 16 автівок! Їх тут же передали на фронт і працюємо далі! У перервах між турами їздимо з концертами до воїнів постійно. Бо то найбільше щастя - бачити, як від кількох годин сміху їхні очі запалюються новою силою. І це завжди подвійна сила, коли приїжджаєш до військових не з пустими руками, а - з автівками-подарунками від вас, рідненькі наші глядачі. Машина для військових - трудомісткий процес. Знайди, купи, привези, відремонтуй. Та найголовніше те, що коли машина приїжджає туди, значить — буде їздити, дарувати мобільність і рятувати життя. Тож на концертах весняного туру плануємо за вашою допомогою, рідні українці, зібрати якнайбільше для найкращих! Приходьте самі і передавайте дати нашого туру у вашому місті всім, кого знаєте. Разом ми - сила!»

Бампер і Сус - гумористи, чиї веселі відео з полум’яними жартами 18+ понад 9 років тому стали справжнім вибухом українського Ютубу.

Дует безкомпромісного Петра Бампера і його вірного друга Суса миттю скорив мільйони сердець, а актори стали справжніми народними улюбленцями.

Сьогодні Бампер і Сус випускають власний серіал «Пригоди Бампера і Суса» і знімаються у найпопулярніших українських фільмах, щороку на концертах збирають аншлаги у всіх містах та із 2014 року є одними з найвідоміших волонтерів України та улюблених гумористів захисників України.

Приходьте першими почути нові гарячі жарти Бампера і Сусана концерті у Черкасах 26 березня о 19.00 у Палаці культури «Дружба народів» та долучитись до купівлі автівок для воїнів ЗСУ.

Квитки на концерт купуйте за цим посланням https://cherkasy.internet-bilet.ua/uk/event-scheme/76296/bamper-i-sus

Партнерський матеріал

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору