“Веземо моцний гумор без цензури!”: у Черкасах з благодійним концертом виступлять Бампер і Сус

22 травня 2023, 17:00

У середу, 24 травня, о 19.00 у Палаці культури "Дружба народів" у Черкасах виступлять відомі гумористи Бампер і Сус у межах всеукраїнського туру на підтримку ЗСУ під назвою "Гуси-гуси, га-га-га".

— Казочок не буде! Лише суцільна правда-матка про реальне життя, моцний гумор без цензури, багато-багато ваших усмішок, сюрпризи-розіграші і наша спільна допомога ЗСУ. Чекаємо всіх на концерті! — запрошують Бампер і Сус.

Бампер і Сус жартують про все, що близьке кожному глядачу. Про життя і політику, москалів і волонтерські пригоди, картопельку і горе-водіїв — про вас, нас і їх. З нещадністю до ворогів і з непереборною вірою у перемогу України.

Долучаючись до інтерактивів, на концерті Бампера і Суса всі глядачі відчувають себе учасниками дійства.

А завдяки розіграшам і аукціонам гумористи на кожному концерті збирають чималі суми на підтримку захисників.

На передовій із концертами для Героїв Бампер і Сус постійно бувають, починаючи із 2014 року, тож завдяки новому туру придбають саме те, що українські бійці зараз найбільше потребують: амуніцію і автівки.

Бампер і Сус нині — одні з найвідоміших гумористів України, лідери українського YouTube, кожне відео яких набирає мільйонні перегляди, а з середини квітня — ще й головні герої нового розривного серіалу "Пригоди Бампера і Суса" на телеканалі "ТЕТ".

У своїх шоу, серіалі і на концертах Бампер і Сус підкорюють глядачів почуттям гумору, харизмою і правдою про життя, найактуальніше і наболіле, що подають смачно і потужно, без купюр і цензури.

Їхні головні козирі — фірмовий, ні на що не схожий гумор, та шалена енергетика, яка вирує на кожному концерті.

Черкащан і гостей міста запрошують у середу, 24 травня, о 19.00 у Палаці культури "Дружба народів" послухати влучні жарти, отримати яскраві емоції та максимальний інтерактив.

Квитки на концерт - за цим посиланнямhttps://cherkasy.internet-bilet.ua/uk/event-scheme/66028/bamper-i-sus

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору