Бачу деградацію освіти, – черкащанка просить перевірити роботу вчителів

17 квітня 2018, 10:59

На сайті ЧМР з'явилася електронна петиція, у якій міститься прохання провести позапланову перевірку шкіл, а перед початком навчального року - переатестацію вчителів.

"Я - репетитор з математики. Займаюсь з дітьми з різних шкіл. За останні роки бачу деградацію освіти, в першу чергу через халатність вчителів. Діти та батьки розказують, як, наприклад, вчитель історії весь урок сидить в соцмережах та навіть робить селфі на уроці. Що роблять діти - або те саме, або "читають" підручник. В 9 гімназії, на кінець навчального року, дев'ятикласники не пройшли й третини підручника з англійської мови. Як результат - нульові знання з усіх предметів. Батьки ніяк не можуть вплинути на цю проблему, адже директора шкіл захищають вчителів і кажуть, що погані діти.
Виникає питання: Як беруть вчителів на роботу? Хто їх перевіряє і допускає до проведення уроків?

Пропоную провести позапланову перевірку шкіл, без попереджень! (адже вони готуються і показують тільки хороше). Перед початком навчального року провести переатестацію вчителів. Більш ретельно перевіряти вчителя, як особистість. Також перевірити їх рівень знань та вміння викладати.

Як репетитор, можу додати, що з кожним роком вік учнів, яким потрібний репетитор зменшується. Якщо 5 років тому я займалась зі старшокласниками і тими, хто готується до екзаменів, то минулого року мені дзвонили батьки другокласника. Цього року - першокласника! Також часто звертаються 4, та 5-ти-класники. Мета занять - допомога з домашнім завданням. Чи нормально це?", - йдеться у тексті петиції (орфографію автора збережено).

romarjo сказав:

так в чому проблема, прийди у школу і покажи, як ти вмієш, а не за мін.100грн/45хв з одною дитиною

romarjo сказав:

Тупікіна Катерина Ігорівна
Образование
ЧНУ ім. Б. Хмельницького
ННІ фізики. математики та комп’ютерно-інформаційних систем. спеціальність математика, Черкаси
Высшее, с 09.2009 по 12.2014 (5 лет 3 месяца)
Магістратура. червоний диплом.
Опыт работы
флорист-декоратор
с 09.2014 по 04.2015 (7 месяцев)
Bouton flower boutique, Черкаси (квіти. декор. організація свят)
Обов’язки: робота з клієнтами. складання букетів та композицій. виготовлення декору. проведення бізнес зустрічей з клієнтами. організація робочого процесу.
І ця людина хоче всіх навчити”як потрібно”

Вгору