Правовий центр надає шполянам безкоштовну юридичну допомогу

17 квітня 2018, 11:18

Вже майже рік для шполян працює юридичний правовий центр Руху Валентина Наливайченка «Справедливість», що надає первинну юридичну допомогу громадянам, які намагаються відстояти свої права. 

Жителі міста Шпола та району звертаються до правового центру щоденно. Там шполяни отримують, як юридичні консультації та допомогу в оформленні документів, так і повний супровід справи, (що звичайно ж виходить за межі первинної допомоги) від шполянського юриста та голови місцевого партійного осередку Руху «Справедливість» Миколи Коваленка.

Нещодавно до правового центру «Справедливості» звернувся молодий чоловік із села Лозуватка, на утриманні якого, крім дружини та 2-х дітей, є й старий дідусь. Хлопець поскаржився, що дід віддав землю в оренду ще кілька років тому, втім жодної копійки від орендарів за користування землі досі так і не отримав. Юристи «Справедливості» домоглися, аби пенсіонеру повернули кошти за орендовану землю.

Також юристи Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка беруться допомогти у відстоюванні прав тих, кого незаконно звільнили з місця роботи.

Так, до шполянського правового центру звернулася завідувачка дитячого садочка села Іскрине, яку незаконно звільнили з посади. Юристи «Справедливості» через суд допомогли жінці стягнути з сільської ради компенсацію у розмірі 43 тисяч гривень і поновити її на місці роботи.

Шановні громадяни! Правовий центр Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» у місті Шпола працює для Вас щоденно за адресою: вулиця Соборна, 45А.

Вгору