“Азов” та “Білий молот” закликали зняти прапор Євросоюзу з щогли перед міськрадою

14 червня 2016, 10:55

c9e96080b4dff56af14da2bdf3ab2d8a

Дві громадські організації "Азов" та "Білий молот" звернулися до Черкаської міської ради з проханням зняти прапор Європейського Союзу з щогли перед будівлею державної установи.

Про це сьогодні під час засідання виконавчого комітету повідомила директор департаменту організаційного забезпечення ЧМР Лілія Маліщук.

Член виконкому Дмитро Кухарчук пояснив позицію громадських організацій тим, що прапор Євросоюзу, незаконно піднятий поряд с державним прапором України, сприяє ще більшій сателітизації країни у бік ЄС.

- В України є своя система цінностей, яка сформувалась за декілька тисячоліть. Вона несе в собі цінність традиційної сім'ї без усіляких збочень і розгалуджень. У Києві днями намагалися провести так званий "Марш рівності" зі збоченнями, ЛГБТ спільнота (спільнота лесбіянок, геїв, бісексуалів та трансгендерів - ред.) проводила такий марш, пропагуючи нетрадиційну сім'ю. Саме Євросоюз вимагає від України проведення цих маршей. Тому я закликаю зняти цей прапор, - зазначив Дмитро Кухарчук.

Заступник міського голови Станіслав Овчаренко зазначив, що це питання досить складне і потребує детального вивчення та обговорення, тому запропонував зняти його з порядку денного та розглянути згодом.

Нагадаємо, 13 травня активісти біля приміщення міськвиконкому зняли прапор Євросоюзу, а натомість підняли націоналістичний червоно-чорний прапор.

Коментарі

Вгору