Автомайданівець закликав черкасців створювати свою систему безпеки

27 січня 2014, 15:21

Активіст столичного "Автомайдану" Олексій Гриценко закликав черкасців до самоорганізації та створення в місті своєї системи безпеки.

Про це він повідомив сьогодні під час засідання депутатів та громади у приміщенні колишнього Придніпровського райвиконкому.

- У Києві дуже відчутно, що вже не йде мова ні про які мирні переговори, усе що відбувається вже на рівні військових дій. Створення загонів самооборони, муніципальної міліції є дуже важливим. Нам необхідно знайти колишніх правоохоронців, які мають честь та совість, військових, які можуть організувати безпеку. Питання безпеки пов'язане з кожним з вас. Необхідно організовувати чоловіків, щоб вони були здатні дати опір. Якщо цього не буде, то вас дуже швидко розділять, кожного поодинці знайдуть. Потрібно пояснювати жителям, що не варто боятися, варто організовуватися і бути єдиною силою, лише тоді ви зможете щось зробити, - зазначив Олексій Гриценко.

Також він поінформував черкасців, що у Києві найбезпечнішим місцем є майдан. Саме там помітна самоорганізація та повна безпека.

Не оминув увагою автомайданівець і працівників спецпідрозділу "Беркут".

- Ми знаємо, що цим хлопцям платять дуже великі кошти, особливо тим, хто стоїть у перших рядах. У них просто чешуться руки, щоб піти побити людей. Тому дуже важливо, щоб ви зорганізували свою систему безпеки, - ще раз наголосив Олексій Гриценко.

Поділитись

Коментарі

Осознанный :

Слушай, майдановец, авто, майданикуй ты у себя в киеве, достали уроды…..

7 :

Я так понял, предлагается превратить центр Черкасс во вторую улицу Грушевского? Нет, спасибо.

Вгору